Huoneet - Dhomat

Olohuone

dhomë e ndjenjës

Makuuhuone

dhomë e fjetjes

Työhuone

dhomë e punës

Lattia

dysheme

Seinä

muri

Lamppu

llambë

Valo

dritë

Ikkuna

dritare

Ovi

derë

Avain

qelës

Eteinen

holl, korridor

Vessa

toalet

Kylpyhuone

banjë

Suihku

dush

Peili

pasqyrë

Sisustus

dekor, stoli

Sohva

divan

Tyyny

jastëk

Peitto

mbulesë

Patja

dyshek

Sänky

krevat

Hylly

raft

Matto

qilim, tepih

Verho

Pyetje - përgjigje

Kysymys - vastaus

  1. Millaista asuntoa tarvitset?

    Çfarë apartamenti ju nevojitet?


  2. Tarvitsen 3 makuuhuoneen huoneiston, jossa iso keittiö, parveke, kylpyhuone ja wc.

    Kam nevojë për 3 dhoma gjumi me një kuzhinë të madhe, ballkon, banjo dhe një tualetPërkrahur nga

www.fatonmedia.com

© 2018 DM words

Designed by faton MEDIA