Soomaali

Shqip

onleeyn - Online

Bota dixhitale ka ndryshuar mënyrën se si jetojmë sot

dalbid

porosi

iibso

blerje

lacag bixinta

pagesë

kaarka wax iibsiga

karta e pazarit

kaarka deynta

kartelë krediti

isdiiwaangeli

regjistrim

soo gal

hyni brenda

haraaga

kthim

soo noqoshada

shpërndarje

raad raac

ndjekje

iibin

shitje

dalab

ofertë

dhimis

zbritje

weynaan

madhësi

aqbal

pranoj

kharashyada

shpenzimet

cinwaan

adresë

hubi

kontrollo

dooro

zgjedh

asturnaanta

privatësia

taageero

mbështetja, përkrahja

xaqiijinta

konfirmimi

rukumo

pajtohem

newsletter

buletin informativ

 1. onleeynka

  Online

 2. Waxaan jeclaan lahaa inaan ku isticmaalo kaarkayga wax iibsashada onleeynka ah laakiin ma aqaan sida.

  Unë do të doja të përdor kartën time të blerjeve në internet, por nuk e di se si.

 3. Kaliya waa inaad galisaa magacaaga oo buuxa iyo lambarada kaarkaaga oo aad ansaxisaa.

  Duhet të vendosni vetëm emrin tuaj të plotë dhe numrat e kartës suaj dhe të vërtetoni.

 4. Waa inaad isdiiwaangalisaa marka hore hadaad rabto inaad kubixiso kaarka amaahda, ma jeceshahay inaad sidaas sameysid?

  Së pari duhet të regjistroheni nëse dëshironi të paguani me kartë krediti, a do të dëshironit ta bënit këtë?

 5. Haa fadlan, mahadsanid.

  Po ju lutem, faleminderit.

 6. Adiga macmiil ahaan waxaad kuheli doontaa joornaalkeena emailka, ma aqbali laheyd tan?

  Si klient, ju do të merrni gazetën tonë me email, a do ta pranonit këtë?

 7. Haa, aad baan u xiiseeyaa badeecadaada.

  Po, unë jam shumë i interesuar për produktet tuaja.

 8. Hadda ma dalban karaa oo ma bixin karaa?

  A mund të porosis dhe të paguaj tani?

 9. Haa waa hubaal, fadlan buuxi warqaddan.

  Po sigurisht, ju lutemi plotësoni këtë punim.